Zrnitá sadba hlívy ústřičné 0,7 litru

Sklízejte vlastní hlívu už za měsíc. Jediná správná sadba pro očkování slámy a štěpky! 

 

Nejlepší sadba v ČR, protože pochází z vlastní české výroby.

98 Kč
Skladem

Použití a výhody zrnité sadby

  • Je určena zejména pro očkování slámy a dřevní štěpky. Jedno balení sadby je určeno pro naočkování cca 10 kg mokré slámy nebo štěpky. Lze očkovat také dřevo. Na následujícím odkazu jsou uvedeny praxí prověřené Návody na pěstování s fotografiemi a nákresy, které skutečně fungují.
  • Sadba pochází z vlastní výroby. Nakupujete tedy přímo u výrobce. Připravuje se průběžně po celý rok a k pěstitelům se dostane vždy čerstvá. Také proto jsou s ní zákazníci velice spokojeni, o čemž se můžete přesvědčit v Galerii úspěšných pěstitelů.
  • Tuto sadbu v akci jste mohli vidět také v  televizním receptáři s Václavem Postráneckým - viz tento odkaz.
  • Zrnitá sadba je velmi aktivní, snadno a rychle se rozrůstá. Pro očkování slámy je tato sadba nezbytností.
  • Uskladnění : Zrnitá sadba je určena pro rychlou spotřebu. Její životaschopnost je při dobrém chlazení zhruba dva měsíce od data výroby.

 

 

 

Hlíva je vynikající do kuchyně a také jako léčivka (podporuje imunitu, snižuje vysoký tlak a cholesterol). Plodnice lze snadno sušit. Je to chladnomilný, podzimní a časně zimní druh. Roste v období kdy už dávno nenajdete lesní houby. Je velkou výhodou, že hlívu nelze zaměnit s žádnou jinou houbou. 

 

 

Kategorie: Houbová sadba
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zrnitá sadba hlívy 0,7 litru pro očkování slámy, štěpky a dřeva Zrnitá sadba hlívy 0,7 litru pro očkování slámy, štěpky a dřeva
5
Avatar autora | 17.10.2017 14:51
Dobrý den, se sadbou jsem velmi spokojen, první 3 pytle jsem naočkoval před 6 týdny, očkuji na drť z břízy. Druhou sadbu jsem naočkoval v pátek, dnes je úterý a už jsou vidět bílé fleky podhoubí. Je mi 71 let a hlíva je velice pěkný a užitečný koníček. S pozdravem Mirek Helige