Zboží připravím a odešlu obvykle do druhého dne. Před Vánoci jsou však dopravci úplně zahlceni. Zdvořile vás prosím - vezměte na vědomí, že objednávky podané od pátku 15.12.2017 nemusí být do Vánoc doručeny. Buďte odpovědní a svou objednávku tedy dokončete jen tehdy, jste-li ochotni a schopni převzít zásilku kdykoli mezi vánočními svátky. Nepřebrané zásilky mne totiž stojí zmařený čas, práci a peníze. Děkuji za pochopení. V.Šavelka, houbař

Sušená reishi krájená 50g

398 Kč
Skladem

O léčivých účincích reishi se v EU nesmí otevřeně psát. Recepturu na přípravu tinktury sděluji na vyžádání.

Detailní popis produktu

  • Populární houba reishi ve své přirozené podobě. Slouží k přípravě dvojité lihovo-vodní tinktury. Ta je nejlepším způsobem zpracování houby reishi. Tinkturu zvládne zhotovit každý kdo nepřipálí vodu.
  • Balení 50g vystačí na přípravu 1 litru tinktury, což je množství na pravidelné denní užívání po dobu jednoho měsíce.
  • Recepturu si můžete před objednáním nezávazně vyžádat k pročtení. Využijte záložku "Napište nám".

 

Upozornění: Na základě EU legislativy není již možné svobodně uvádět u bylin jejich případný vliv na lidské zdraví ani dávkování. Laskavý a inteligentní návštěvník těchto stránek promine a vyhledá si sám potřebné informace v knihách nebo na internetu. Dobrým informačním zdrojem je např. kniha známého bylináře Pavla Váni "Léčivé houby podle bylináře Pavla". 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: