Zboží připravím a odešlu obvykle do druhého dne. Před Vánoci jsou však dopravci úplně zahlceni. Zdvořile vás prosím - vezměte na vědomí, že objednávky podané od pátku 15.12.2017 nemusí být do Vánoc doručeny. Buďte odpovědní a svou objednávku tedy dokončete jen tehdy, jste-li ochotni a schopni převzít zásilku kdykoli mezi vánočními svátky. Nepřebrané zásilky mne totiž stojí zmařený čas, práci a peníze. Děkuji za pochopení. V.Šavelka, houbař

Mletá hlíva ústřičná 500g

838 Kč
Skladem

Trápí Vás vysoký krevní tlak a cholesterol? Oslabená imunita?

Pak je tu osvědčené přírodní řešení.

Detailní popis produktu

100% čistá, jemně mletá hlíva ústřičná přímo od houbaře. Velké balení 500g odpovídá 2000 ks běžně prodávaných hlívových kapslí z lékárny. Ty obsahují obvykle pouhého čtvrt gramu hlívového prášku.

Vyrobeno z 6 kg čerstvé hlívy - usušeno a jemně namleto. Hlívový prášek je bez jakýchkoli příměsí a konzervantů a jako takový je plnohodnotnou náhradou komerčních kapslí, tobolek.  Jednoduše vložíte dvakrát denně půl čajové lžičky prášku do úst a zapijete vodou.


 

Upozornění: Na základě EU legislativy není již možné svobodně uvádět u bylin jejich případný vliv na lidské zdraví ani dávkování. Laskavý a inteligentní návštěvník těchto stránek promine a vyhledá si sám potřebné informace v knihách nebo na internetu. Dobrým informačním zdrojem je např. kniha známého bylináře Pavla Váni "Léčivé houby podle bylináře Pavla". Knihu na PLANETĚ HUB samozřejmě mám. Kdo by potřeboval sken z této knihy, nechť mne osloví. 

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Jemně mletá hlíva ústřičná 500g, pro podporu iminunity a snížování krevního talku a cholesterolu Jemně mletá hlíva ústřičná 500g, pro podporu iminunity a snížování krevního talku a cholesterolu
5
Avatar autora | 10.10.2017 10:17
Hlívu nakupuji pravidelně a jsem velice spokojená se vším, doporučuji všem. Alžběta, Teplice